محصولات نمایندگی زیمنس

خدمات نمایندگی زیمنس

تعمیر قطعات

تعمیرات تجهیزات اتوماسیون صنعتی اعم ازسی پی یو زیمنس، تعمیرات ماژول های دیجیتال، تعمیرات ماژول های آنالوگ، تعمیرات ماژول های شبکه اترنت و پروفی باس و همچنین سافت استارتر زیمنس، درایو زیمنس ودیگر محصولات نمایندگی زیمنس ایران

جزئیات بیشتر

دانلود نرم افزار

در این بخش شما می توانید تمامی کاتالوگ های محصولات زیمنس را که توسط نمایندگی زیمنس در ایران جمع آوری شده دانلود نمایید و مورد استفاده قراردهید.

جزئیات بیشتر

دانلود کاتالوگ

تمامی کاتالوگ های محصولات زیمنس را که توسط نمایندگی زیمنس در ایران جمع آوری شده دانلود نمایید و مورد استفاده قراردهید.

جزئیات بیشتر

مشاوره رایگان

در این بخش، خدماتی اعم از مشاوره نمایندگی زیمنس ایران جهت انجام پروژه اتوماسیون صنعتی زیمنس وفشار ضعیف زیمنس و ساخت تابلو برق های صنعتی و همچنین سوالات فنی مصرف کنندگان وکاربران زیمنس ارائه می گردد.

جزئیات بیشتر

مقالات نمایندگی زیمنس

آموزش PLC S71500 نمایندگی زیمنس بخش نرم افزاری 27 خطایابی با HMI

آموزش PLC S7-1500 نمایندگی زیمنس بخش نرم افزاری 27: خطایابی با HMI

نمایندگی زیمنس در ایران; زیمنس کنترل در قسمت 27 آموزش به آموزش خطایابی با کمک دستگاه HMI می پردازد. عیب یابی سیستم اتوماسیون S7-1500 را به کمک دستگاه HMI انجام دهید.

آموزش PLC S71500 نمایندگی زیمنس بخش نرم افزاری 26 بافر تشخیص عیب CPU

آموزش PLC S7-1500 نمایندگی زیمنس بخش نرم افزاری 26: بافر تشخیص عیب CPU

نمایندگی زیمنس در قسمت 26 آموزش به معرفی بافر تشخیص CPU می پردازد. بافرها اطلاعاتی از خطا برای شما به همراه جزییات نشان می دهد که می تواند کمک به سزایی در روند ادامه پروژه به مهندسین را به همراه داشته باشد.

نمایندگی زیمنس آموزش S71500 قسمت 25 خطا یابی ماژول IO

نمایندگی زیمنس، آموزش S7-1500 قسمت 25 : خطا یابی ماژول I/O

نمایندگی زیمنس ایران، زیمنس کنترل در قسمت 25 آموزش در مورد خطایابی ماژول های ورودی و خروجی می باشد. ترکیب چراغ ها را در قالب یک جدول شرح داده شده است و راه حل ها هم بیان شده است.

نمایندگی زیمنس آموزش S71500 قسمت 24 خطا یابی ماژول PS

نمایندگی زیمنس، آموزش S7-1500 قسمت 24 : خطا یابی ماژول PS

خطایابی از طریق LED های تعبیه شده یکی از آسان و سریعترین روش می باشد. LED ها به شما کمک می کنند تا عیب یابی نمایید. ترکیب LED ها معنای خاصی را تداعی می کنند که در این مقاله به جامع توضیح داده شده است. نمایندگی زیمنس در ایران

آموزش PLC S71500

آموزش PLC S7-1500

در این سری آموزش های PLC به آخرین نسل کنترلر زیمنس خواهیم پرداخت. در اتمام این دوره رایگان در نهایت بخش سخت افزاری و نرم افزاری را به صورت اجمالی فرا خواهید گرفت.

نمایندگی زیمنس آموزش S71500 قسمت 23 خطا یابی ماژول PM

نمایندگی زیمنس، آموزش S7-1500 قسمت 23 : خطا یابی ماژول PM

ماژول PM برای تغذیه CPU و همچنین ماژول های I/O مورد استفاده قرار می گیرد. در این قسمت خطایابی از طریق LED ها توضیح داده شده است. زیمنس کنترل

با عضویت در خبرنامه از آخرین مطالب مطلع شوید.